×

Азовське море 2021: Арабатка і Генічеськ – все нормально, можна і треба їхати.

Азовське море 2021: Арабатка і Генічеськ – все нормально, можна і треба їхати.

 

 Так вже склалось, що «доброю» традицією для нашого краю, в кожному оздоровчому сезоні, стають різні страшилки, які розповсюджуються конкурентами у інформаційному просторі. Ті, хто багато років слідкують за ситуацією добре пам’ятають і спалахи епідемій різних видів грипу, які нібито в нас були, і засилля медуз, які є цілком природним явищем і носять стихійний характер, і брудну воду, і нафту і ще багато інших казок.

 

 

Для чого це робиться?

 

 Звичайно ж це така собі «чесна» і конкурентна боротьба між курортними локаціями, яка заснована на анти піарі і фейках, різного рівня трешовості. В минулому році ми писали спростування на статтю, в якій писали, що Азовське море позеленіло і зацвіло, але…фото було з якогось водосховища. Треба розуміти, що зараз ми живемо в той час, коли своєчасно викладена стаття, або інформаційний сюжет на якомусь каналі можуть дуже сильно вплинути на думки потенційних туристів, які ще вагаються з вибором місця для літнього відпочинку.

 

 

Кому це вигідно?

 

 Так, подібна інформація з’являється не сама по собі, а має своїх інтересантів і замовників. Ми не можемо стверджувати на 100%, або називати якісь конкретні персоналії, чи курорти. Але в той же час цілком зрозуміло, що негативні інформаційні випади в бік рекреацій, які розташовані на березі Азовського моря вигідні тільки їх конкурентам – курортам Чорного моря. Втім маємо надію, що ініціаторами, все ж таки, є невелика група представників якоїсь певної місцевості.

 

 

Чому так відбувається?

 

 Якщо подивитись у минуле, то можна чітко побачити, що завжди пріоритет розвитку віддавався саме Чорноморському узбережжю, а курорти Азовського моря позиціонувались як провінційні і відсталі. До певного часу це й справді було так, але за останні 25 років рекреації Азовського моря почали прогресувати і дуже стрімко розвиватись, тим самим щороку збільшуючи аудиторію. Туристи також зробили свої висновки і віддали перевагу відпочинку на Арабатці, в Кирилівці, Бердянську або в Генічеську через те, що ціни на проживання і послуги значно нижчі при майже тих самих умовах.

 

 

Яка ситуація на сьогоднішній день?

 

 На прикладі Арабатської Стрілки видно, що сезон розпочався і є цілком успішним. Єдиним недоліком цього сезону можна назвати погодні умови, але це природні фактори, які не від кого не залежать. До того ж Азовське море, завдяки своїй глибині, завжди встигає прогрітись після дощу, або шторму, на відміну від Чорного. Тому хмарна погода не несе якогось суттєвого впливу на якість відпочинку, а для певної кількості людей є навіть плюсом – тому що не всім подобається спека в 40 градусів. Медуз небагато і не факт, що будуть в великій кулькості, пляжі й інші елементи інфраструктури повністю готові до прийому туристів, а деякі й зовсім мають офіційні сертифікати відповідності міжнародним стандартам. Запланована велика кількість цікавих подій і заходів, про які можна дізнатись на нашому сайті. Фейковим хітом цього сезону можна назвати інформацію, яку намагаються розігнати навіть по центральним телеканалам, щодо «засилля» морських бліх, які прямо «з’їдають» відпочивальників в Азовському морі. Але треба розуміти, що це частина морської фауни, і не тільки Азова, яка була завжди. Так іноді вони можуть кусатись, але це було завжди і нічого фатального не стається після укусів. Тому не треба вірити подібним фейкам, а якщо в вас є певні сумніви, то краще зайти на профільні сайти і туристичні портали, або групи в соціальних мережах, які присвячені конкретній місцевості і задати питання місцевим жителям.

 

  

На цьому хочемо нагадати всім, що в нас все добре, ми готові до сезону і чекаємо на гостей.

 


Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж

    

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ