×
Арабатская Стрелка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Геническ Бердянск Кирилловка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Скадовск Железный порт Лазурное Коблево Затока Одесса
Карпати Буковель Верховина Ворохта Драгобрат Львов Микуличин Пилипец Поляница Славское Татаров Трускавец Ужгород Яблоница Яремче
Блог Добавить объект Контакты Вход

Блакитні прапори на Арабатській Стрілці.

Блакитні прапори на Арабатській Стрілці.

 

 Якщо ви цікавитесь темою туризму, або просто іноді переглядаєте новини на дану тематику, то ви могли помітити, що в минулому році в нашому регіоні на Арабатці деяким пляжам надавали міжнародний екологічний сертифікат «Блакитний прапор». Для більшості місцевих жителів і туристів факт цієї події проходив досить непомітно і зовсім буденно. Передусім тому, що ця сама більшість не знає значення цього сертифікату і його важливості для нашого курортного міні-регіону до якого входять цілорічні рекреаційні локації – Арабатська Стрілка і Генічеськ.

 

 

 Але якщо трохи поцікавитись, то стане відомо, що «Блакитній прапор» - це окрема міжнародна програма, мета якої забезпечити розвиток пляжів в різних країнах за певних і дуже суворих критеріїв найважливішими з яких є:

·        якість води;

·        екологічний стан;

·        рівень безпеки;

·        розвиток інфраструктури;

·        наявність сучасного сервісу, та інше;

Програму засновано в 1985 р. у Франції і на сьогоднішній день вона є міжнародною і також вважається загальним стандартом, на який потрібно рівнятись. Саме тому присвоєння сертифікату для певної місцевості можна сміливо вважати за перемогу і винагороду. А для розвитку нашого курорту наявність сертифікатів цієї програми означатиме, що ми цілком відповідаємо сучасним світовим стандартам. І так, отримати сертифікат досить непросто – адже для цього пляж повинен відповідати 32(!) критеріям. А в нас таких пляжів декілька – тому нам є чим пишатись!

 

 

 Саме сьогодні, 8 червня, вдень відбувається врочисте вручення сертифікатів «Блакитний прапор», висвітлювати яке приїхали представники багатьох провідних ЗМІ. Спочатку всі зібрались на невеличкому брифінгу в туристичному інформаційному центрі с. Щасливцеве, а потім безпосереднє вручення сертифікати пройде на пляжі, який йому цілком і повністю відповідає. Візит представників ЗМІ проходить в межах інформаційно-рекламного туру «Мандруй Херсонщиною».

 

 

 Від себе зазначимо, що відзначення наших пляжів та акваторій сертифікатом міжнародної програми «Блакитний прапор» значно підвищує рівень туристичної привабливості нашого регіону, а також створює здорову конкуренцію і дає мотивацію для інших локацій Арабатки і Генічеська, для розвитку. Цього року відзначено 3 пляжі:

Пляж с. Щасливцеве (комунальний)

Пляж Курорту "Арабатка"

Пляж Курорту "Чайка-1"

а наступного їх може бути набагато більше. Також це привід для роздумів як місцевій владі(якщо захотіти то виявляється все можливо) і для підприємців, які працюють в сфері туризму і рекреаційних закладів(відзначення вашого пляжу сертифікатом матиме позитивні наслідки не тільки для місцевості, а й для вашого бізнесу).

 

 

 А для наших потенційних гостей хочемо нагадати, що сезон розпочався, ми до нього готові і чекаємо на вас, разом з сонцем, морем і пляжами, які відповідають міжнародним стандартам.   


    

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж

   

copyright © https://namori.com.ua - 2022 отдых на азовском и черном морях