×

Що подивитися, якщо ви обрали відпочинок в Татарові

 Досліджуємо унікальні місця у Карпатах

 

  Літо 2023 року у Карпатах було дуже переповненим. У попередніх статтях ми розповідали про кілька факторів, які вплинули на це. Відсутність відкритих морських локацій до середини серпня - одна з основних причин, що спричинила туристичний бум у всіх регіонах Карпат цього літа, навіть при невигідній ситуації для туризму в країні взагалі.

   Велика карпатська гойдалка

 

  Настав проміжок між сезонами. Осінь в Карпатах, як правило, не така переповнена. І це, можливо, не мінус, а скоріше великий плюс та аргумент для розгляду осені для поїздки на відпочинок в Карпатах.

 

Відпочинок під час війни

 

  Важливість відпочинку та зміни обстановки в сучасних реаліях важко переоцінити. Тіло та психіка потребують зміни обстановки, відпочинку та визволення від стресу. Навіть просто хороше виспання - це вже достатній аргумент, щоб змінити обстановку хоча б на кілька днів. До того ж Карпати - один із найспокійніших та безпечних регіонів зараз. Основними туристами цього року стали жінки з дітьми, а також військові, їх сім'ї та військовослужбовці з окупованих регіонів, які приїжджають сюди на реабілітацію.

 

Перевірені місця?

 

  Зазвичай під час таких поїздок на відпочинок ми прихильно ставимося до основних популярних локацій та маршрутів, щоб відчути емоції від вже перевірених тисячами людей джерел. Засновуючись на власному досвіді, хочу заявити - дуже невдачливо!

  Іноді саме власний дослідницький досвід та вміння шукати інформацію можуть призвести до цікавих і нових для вас місць. Наприклад, поблизу Микуличина є кілька неймовірних локацій, які сконцентровані зовсім поруч одна від одної. Тут однозначно варто приїхати, щоб побачити це!

 

Велика Карпатська гойдалка

 

 Виїжджаючи з Микуличина у напрямку Татарова, можна повернути ліворуч у напрямку селища Поленино і знайти на карті Велику Карпатську гойдалку. Машину доведеться залишити на невеликій парковці перед мостом через ущелину. Ми до нього ще повернемося трошки пізніше. Далі пішки в гору. Для тих, хто не дуже любить піші походи в гори, можна легко знайти місцеве "Карпатське таксі", яке на різних модифікаціях вітчизняного та зарубіжного автопрому довезе вас з вітром вгору. Але я рекомендую саме пішу прогулянку. Переходимо по мостику через ущелину з красивою річкою знизу і йдемо вгору. Кілька разів зупиняємося на передих, оскільки підйом досить крутий. Всього близько 800 метрів вгору. Зверху вас чекає велика поляна з красивим пейзажем та великою, добре зробленою, гойдалкою. Висота її близько 10 метрів.

 Велика карпатська гойдалка

 

 Це не просто краса для фото, але на ній ще й дуже весело кататися))) Дуже класне та красиве місце. Вхід безкоштовний. Поруч є кілька дерев'яних хаток, де вам пропонують чай, каву, глінтвейн та різні смаколики.

Красиві фото, щоб порадувати соцмережі, зробите на 100%! Відпочиваємо, насолоджуємося видом та розслабляємося.

 

Чемегівський каньйон

 

 Ідемо назад. При переході через ущелину назад по мостику, повертаємо ліворуч і легко знаходимо спуск в каньйон. Це каньйон на річці Прутець-Чемегівський. Це одне з найкрасивіших місць, які нам довелося побачити протягом декількох поїздок в Карпати.

 

Прутець Чемегівський

 

 Це настільки красиве та чарівне місце, що здається якимось Нарнією чи порталом в інший, казковий світ. Обривисті стіни каньйону дуже високі. Кришталева та бірюзова вода у річці з каскадами. У річці плаває багато форелі. Фото, можливо, максимум передають реальні масштаби та красу цього місця на 25 відсотків. До цих пір під враженням, як можна випадково знайти ТАКЕ місце, просто гуляючи поблизу.

 

 Каньйон Прутець Чемегівський

 Прутець Чемегівський

 

 Зараз ця локація вже позначена на Google Maps як "Чемегівський каньйон". Але на момент нашого перебування там з сім'єю в 2021 році вона не була відзначена ані на картах, ані в жодному туристичному сайті-каталозі.

 

Великий обвал

 

  Потім, тут саме, неподалеку, можна поїхати подивитися Великий обвал, який утворився на схилі гори в червні 2020 року внаслідок зсу великого селевого потоку та довго пошкоджував та блокував дорогу, яка проходить внизу. Він знаходиться на виїзді з Микуличина в напрямку Яремче. Великі валуни висять високо на схилі гори. Цей обвал зараз живий, і періодично відбуваються невеликі обвали. Грунт досить "рідкий" та піщаний, тому він періодично обсипається. Іноді там падають смереки та буки, які ростуть зверху. Ви почуваєте себе там якимось мурашкою. Місце однозначно робить сильне враження і точно варто його відвідати.

 

Великий обвал поблизу Татарова

 

 Але треба бути постійно на чеку та не втрачати бджільність, особливо в дощі або після нього.

  

Усі ці три дивовижні локації можна легко відвідати за один день, навіть не маючи автомобіля в розпорядженні.

 

Завершити такий насичений та багатий на емоції день, звісно ж, краще справжнім Карпатським СПА. Знайти чани в Татарові прямо біля місця проживання не буде труднощів, пропозицій багато. Це, звісно, просто найкраще завершення дня! Супер розслаблення. Як Коньки-Горбунки, стрибаємо в льодяну купель і назад - в гарячий чан з хвоєю та квітами календули. Зверху розслаблені та задоволені, відпочиваємо та кріпко спимо, готуючись до наступного дня.

  

 Чани в Татарові

 

Безумовно, ця стаття-інструкція - лише один із безлічі сценаріїв, які доступні в Карпатах в осінній період для відпочинку. Головне - одразу визначтеся, в яку частину Карпат ви хочете вирушити, і бажано заздалегідь забронювати житло та переглянути місця, куди ви хочете вирушити.   

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ І В ГОРИ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж
COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ