Зимова Арабатка 2022
Зимова Арабатка 2022: тигр підкрадається бик ховається.
Назва цієї статті, якщо хтось не зрозумів, є відсилкою до майже однойменного китайського фільму та зміни року за китайським же гороскопом. І якщо песимісти чекали приходу білого полярного лиса, то оптимісти просто нового року, символом якого став тигр. Саме тому зовсім не зайвим буде побачити тотем цього року якомога ближче, що можна зробити завдяки відвідуванню Сафарі-парка, що на Арабатці. Але на цьому курорті і без цього достатньо розваг і цікавих місць. Тому в цьому огляді ми розповімо вам про найкращі варіанти для відпочинку на Арабатській Стрілці цієї зими.
Різдво та Водохреща
Це саме ті зимові свята, які найкраще всього відзначати на Арабатці, звісно окрім Нового року. А також не слід забувати, що в нашій країні Різдво відзначається за двома календарями – католиками та православними. Саме тому у вас буде можливість, в залежності від конфесії, відзначити важливі для вас події. Наразі Арабатська Стрілка вже більше року працює в режимі цілорічного курорту, і на минулий січень прийшовся досить великий туристичний трафік. А самою популярною подією зими на Арабатці було і є свято Водохреща, яке в нашій місцевості відзначають з урахуванням природних особливостей регіону, а точніше наявності геотермальних родовищ. Саме тому, якщо в минулі роки з особливостями святкування цього церковного свята на Арабатці та в Генічеську були знайомі здебільшого місцеві жителі та поодинокі туристи, то вже в минулому році це стало також і туристичною подією. До Стрілкового приїжджали групи вірян і туристів з різних областей, і можна впевнено сказати, що це носило систематичний та масовий характер. І ми вважаємо, що такі тенденції просто не можуть не тішити – адже буде дуже добре якщо термальні джерела Арабатки стануть не тільки принадою для бальнеологічного туризму, а й місцем для проведення такого світлого свята для людей зі всієї України. І як би це не прозвучало, але до різномаїття напрямків в місцевому туризмі додався ще один – релігійний.
Гастротуризм
Не всі знають (а прямо всім і не треба;) ), що на Арабатці та в Генічеську можливі і такі види смачних та дуже інформативних екскурсій. Уважні відвідувачі нашого сайту та блогу пам'ятають статтю на цю тему. Писати усі смачні подробиці, аби не викликати слиновиділення, але... цей захід вкритий не тільки патиною історії нашого краю, про що розповідають на екскурсії, а й ароматним димом від Азовської юшки з кількох видів риб. Страви яка може зігріти не тільки тіло і серце, а й душу туриста. А якщо ще й в поєднанні з якимось чарівним еліксиром... ;) Більше ні слова – адже про таке треба не читати, а відчувати особисто, власними очами, вухами і шлунком.
А все таки...
Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж