×

Віртуальний тур Генічеським краєзнавчим музеєм

Віртуальний тур Генічеським краєзнавчим музеєм

 

 В наших публікаціях ми неодноразово і навіть не триразово самим прямим текстом писали, що варто й треба відвідувати Генічеський краєзнавчий музей. Адже про який повноцінний туризм в Генічеську і на Арабатці може йти мова, якщо ви не побували там? Це майже те саме, як не скуштувати смажених бичків і не скупатись в морі. Наше місто і район має дуже цікаву і багату історію, і музей це єдине місце де в вас буде можливість торкнутись минулих епох та дізнатись багато цікавої, а інколи й унікальної інформації. Окрім суто історичних експонатів ви зможете ознайомитись з творчістю наших митців, серед яких багато талановитих художників, поетів і письменників. Навіть дізнатись більше про історію дружби між Генічеськом і Озургеті ви зможете саме в нашому музеї.

  

 

  Звичайно ми розуміємо, що тенденції на відвідування подібних об’єктів культурної й історичної спадщини наразі не настільки популярні як би нам всім хотілось, особливо серед молоді. Але можливо вся справа в тому, що час мине дуже швидко, а розвиток сучасних технологій його стрімко обганяє? І якщо раніше потрібну книгу треба було вишукувати в бібліотеках, а про те щоб отримати її для вільного ознайомлення не могло йти й мови, а зараз все доступно і об’єми доступної інформації просто вражають? Сьогодні наявність віртуальних турів – це популярний тренд для багатьох музеїв світу, який стає необхідною буденністю. Безумовно, ніякий віртуальний тур не зможе замінити повноцінне відвідування, але в цьому і немає потреби. Адже основна місія подібних «екскурсій» - продемонструвати візуально всю принаду музею, а також посіяти в допитливих умах цікавість і бажання побачити все на власні очі, послухати цікаві та детальні пояснення від професіональних фахівців і робітників установи. Саме тому інформаційний портал «НА МОРЕ» проявив ініціативу, щодо створення віртуального туру нашим Генічеським краєзнавчим музеєм. Ми сподіваємось, що можливість побачити наш музей віртуально, дасть закладу багато потенційних відвідувачів, які при першій можливості прийдуть на детальну екскурсію щоб дізнатись докладніше про побачені експонати від робітників музею. А що з цього вийшло ви зможете побачити самі, адже віртуальний тур буде доступний для всіх бажаючих. 

Рухайте телефоном оглядаючись навкруги (або з компьютера, натиснувши кнопку мишки, пересуваючи зображення в напрямку, який вас цікавить) та переходьте до наступних локацій натискаючи на стрілочки.

 

 

 

 В наступних наших матеріалах ми більш детально розповімо вам, що ми знаємо про сам наш музей, про його історію, цікавості і таємниці. Наприкінці хочемо сказати, що в нашому житті треба знаходити час для культурного розвитку. Тому відвідуйте музеї, театри, опери, концерти місцевих музикантів, природні та історичні пам’ятки нашого і свого краю, якщо ви не місцеві. А якщо ви завітаєте до нас, то знаєте до кого звернутись, щоб отримати незабутню і дуже цікаву екскурсію? ;-))     

 


 

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж
COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ