×
Арабатская Стрелка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Геническ Бердянск Кирилловка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Скадовск Железный порт Лазурное Коблево Затока Одесса
Карпати Буковель Верховина Ворохта Драгобрат Львов Микуличин Пилипец Поляница Славское Татаров Трускавец Ужгород Яблоница Яремче
Блог Добавить объект Контакты Вход

Арабатський шлях - чому цей проект важливий

Арабатський шлях – проект, який надасть нашим курортам нові можливості.

 

 Курортна локація, до якої входять Арабатська Стрілка і Генічеськ є однією з самих перспективних в Україні. Наразі курорти дуже стрімко розвиваються, і вже майже рік працюють без перерв – одразу за літнім оздоровчим сезоном, в якому основний акцентом є море, йде осінньо-весняний, можливий завдяки наявності термальних бальнеологічних ресурсів. Таким чином всі рекреації, які входять до Генічеської ОТГ, можуть приймати туристів протягом всього року, і дуже успішно це роблять. Якщо озирнутись і проаналізувати, то наші курорти за останні 10 років зробили дуже помітний прогрес у розвитку. З’явилось дуже багато об’єктів туристичної інфраструктури, а про унікальні природні і географічні особливості регіону дізнався весь світ. Але до ідеалу ще далеко, і є багато аспектів місцевої інфраструктури, які потребують розвитку. Напрямків багато, в мріях і сміливих заявах місцевих керівників фігурували аеродром, канатна дорога, тролейбуси, цепеліни тощо. Але зважаючи на реалії і дійсні потреби туристів, а також місцевих жителів, по справжньому не обхідним і актуальним виглядає проект «Арабатський шлях».

 

  

 Всю детальну інформацію ви можете переглянути на сторінці проекту, а також прохання - обов’язково проголосувати за нього. А якщо коротко і по суті, то наша курортна місцевість є ідеальною для вело туризму і еко-туризму. Але є одна дуже суттєва проблема – на території курортів немає спеціальних, комфортних та обладнаних вело доріжок, по яких могли б їздити велосипедисти та гуляти люди. Звичайно можна їздити і по дорозі, яка веде з Генічеська на Арабатку і проходить через Генічеську Гірку, Щасливцеве та Стрілкове. Та це є скоріше вимушеним варіантом, який не дуже безпечний, некомфортний і головне: непривабливий для потенційних туристів.

  

 

  Адже якщо проаналізувати місцевий ринок продажів, прокату і обслуговування велосипедного транспорту, то можна побачити, що його по суті і немає. Саме тому і туристи, які б могли і хотіли подорожувати територією курорту на велосипеді просто не беруть ї х з собою – тому що немає відповідної інфраструктури. От і виходить, що з одного боку маршрут Генічеськ – Стрілкове, з усіма краєвидами нашої природи, міг би бути просто мрією вело-туриста, а по факту є принадою тільки для тих, хто не шукає легких шляхів. Також не треба забувати, що розвиток велосипедного транспорту суттєво і дуже позитивно впливає на екологію. Тому наявність шляху, який буде об’єднувати всі чотири населенні пункти нашого курортного регіону, дасть додатковий приток цільової туристичної аудиторії, суттєво розширить можливості для велоспорту, зробить наші курорти ще більш унікальними.

 

 

 Якщо ви місцевий житель, то з вірогідністю в 99% неодноразово подорожували Генічеськом і Арабаткою на велосипеді, можливо в дитинстві. Адже багато людей пам’ятають як їздили купатись на «Ластівку», на пляж між мостами, або аж в Щасливцеве(до Стрілкового могли доїхати одиниці). І це було як мінімум прикольно та цікаво, але разом з тим і дуже незручно. А тепер уявіть, що ви сідаєте на велосипед і маневруючи затишними вулицями міста прямуєте на виїзд, спускаєтесь біля старого кладовища(ще той атракціон) і…вас зустрічає комфортна, рівна і обладнана вело доріжка, якою ви можете їхати хоч в Щасливцеве, хоч Стрілкове. Або відпочиваючи на Арабатці з’їздити в Генічеськ до ринку або місцевих кафе. Варіантів безліч, але саме головне, що завдяки цьому маршруту Арабатку і Генічеськ можна буде побачити з інших ракурсів, і можливо для багатьох вони заграють новими барвами.

 

Леонид Еничев для сайта НА МОРЕ


 

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж

copyright © https://namori.com.ua - 2022 отдых на азовском и черном морях