×
Арабатская Стрелка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Геническ Бердянск Кирилловка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Скадовск Железный порт Лазурное Коблево Затока Одесса
Карпати Буковель Верховина Ворохта Драгобрат Львов Микуличин Пилипец Поляница Славское Татаров Трускавец Ужгород Яблоница Яремче
Блог Добавить объект Контакты Вход

Чи готові курортні Арабатка і Генічеськ до сезону 2021

Чи готові курортні Арабатка і Генічеськ до сезону 2021?

 

 Ми вже неодноразово попереджали в своїх публікаціях, що одразу за весною буде літо, нарешті цей час настав. Неофіційно початок курортного сезону починається на травневі свята, про що ми писали в нашій статті, але, все ж таки, повноцінно і цілком офіційно сезон відкривають в червні. В багатьох туристів виникає питання, щодо ступені готовності курортів до сезону, тому в цій публікації ми спробуємо трохи прояснити ці питання.

 

 

 Якщо ви ще вагаєтесь чи їхати до нас на відпочинок на початку літа, то дарма. Саме зараз в більшості рекреаційних закладів багато вільних місць, а ціна трохи нижче, ніж у розпал сезону. Медуз, яких всі так бояться, не чутно і не видно. Море встигає прогрітись до комфортних температур, але пекельної жарюки ще немає. В цей час відкривається більшість об’єктів туристичної інфраструктури, включаючи й пляжі, тому ви матимете можливість відвідати їх першими. Одні переваги і майже ніяких недоліків.

 Червень – це той місяць коли Арабатка вже працює на максимум. Якщо зовсім чесно, то хіба вам подобаються повністю забиті людьми пляжі, коли яблуку ніде впасти? А саме зараз на більший частині Арабатської коси можна спостерігати безмежній простір і мінімум людей. Хіба це не прекрасно?

 Місцеві пам’ятки не тільки доступні для відвідування, а й набувають своїх «фірмових» властивостей – особливо це відноситься до Рожевого озера, яке потроху набирає свого фантастичного відтінку. Цілющі Сиваські грязі вже давно розмерзлися і чекають саме на ваш приїзд. Термальне джерело, гліцеринове і солоне озеро знаходяться в Стрілковому, якщо хтось забув.

 

 фото зроблене 3.06.21р

 

 Автомобілістів потішить той факт, що переважна більшість доріг, які ведуть до Генічеська і на Арабатку, приводяться в порядок, а то й повністю реконструюються, і це дуже гарна новина.

 Майже всі козирні ресторани, в яких ви можете спробувати смачнючі страви місцевої кухні, вже відкриті, і не просто так, а з оновленим меню. Хоча головне, щоб в тому меню залишались бички…чи по-генічеські чи по-азовські… Не суть і головне, що дуже смачні.

 

 

Якщо ви переймаєтесь тим, що нічим буде урізноманітнити своє дозвілля, то ви погано знаєте наш туристичний міні-регіон. По-перше вже повністю відкрився каяк-клуб «НА МОРЕ» в якому ви можете записатись на групові, або індивідуальні екскурсії на каяках та стати вправним «водієм» Sup-борда, або не стати – тут як потрафить. Але точно можна сказати, що більш цікавої екскурсійної програми, ніж похід на каяках в Сиваш, в Генічеську і на Арабатці ще немає(гостро тур з самогонкою поза конкуренцією, тому його не рахуємо!). А окрім цього ще й є можливість зустріти світанок або проводити його захід.

 

 

 З кожним днем наш курортній край все більше занурюється в літо. З’являються нові автобусні рейси і потяги. І так, окрім жартів, на Генічеський пляж і справді завезли пісок!

 

 

 Отже не треба довго думати, бронюйте номери і їдьте до нас – Азовське море і пляжі Арабатки чекають на вас!    

 


  

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж

   

copyright © https://namori.com.ua - 2022 отдых на азовском и черном морях