×

Ковідна тисяча - на море!

Як витратити тисячу за вакцинацію на відпочинок на Арабатській Стрілці?

 

 Уже другий рік всі новини, які пов'язані з темою всесвітньої пандемії коронавірусу, носять лише негативний характер, що зовсім не дивно. Раніше ми вже писали, що Арабатська Стрілка є прекрасним місцем для реабілітації після захворювань дихальних шляхів, а також курортом, на якому можна відновити як моральні, так і фізичні сили, завдяки наявності різноманітних бальнеологічних ресурсів. Але цього року серед суцільної пітьми негативу в Covid-тематиці з'явився невеликий промінь позитиву.

 

 

  Мова йде про т. з. "тисячу Зеленського” - саме таку народну назву отримала грошова мотиваційна винагорода для тих громадян України, які зроблять 2 щеплення від коронавірусу. Одразу уточнюємо, що ми дотримуємось думки про добровільну вакцинацію, і не підтримуємо агітацію обох напрямів: як за, так і проти. Все повинно бути непримусово, і нехай дасть відповіді на всі питання та розставить крапки над “і” природній відбір. Наразі відомо, що гроші за вакцинацію можна витратити лише кількома способами, а саме: на квитки до кінотеатру, на виставки або концерти, купити абонемент до спортзалу, придбати книжки і сплатити за проїзд на різних видах транспорту всередині країни. Ми хочемо поговорити про останній варіант. І хоча дуже дотепним використанням "тисячі Зеленського" була б оплата за проїзд на мітінг до Петра Порошенка, якраз в дусі “95 Кварталу”, ми поза політикою, тому хочемо запропонувати інший варіант. У цій статті ми розкажемо, як саме можна витратити тисячу за вакцинацію на відпочинок на Арабатській Стрілці.

 

 

Дуже своєчасно

 

 Ми вже писали про очевидні переваги раннього бронювання, і саме зараз в нагоді може стати “ковідна тисяча”. Звичайно, що витратити гроші на оплату за проживання, на жаль, не можна, але без проблем дозволяється придбати квитки, і в цьому питанні вас може обмежити тільки Укрзалізниця, зважаючи на розклад, який буде сформовано під час літнього сезону. Тому саме час згадати, що Арабатська Стрілка є цілорічним курортом, і приїхати на відпочинок можна вже зараз, або купити квитки на травневі свята. Якщо ви або члени вашої сім'ї вакциновані й отримали тисячу гривень через застосунок Дія, то маєте змогу суттєво заощадити на транспортних витратах. До того ж, зважаючи на останні зміни Укрзалізниці від 01 червня 2020 року, а саме: можливість придбати залізничні квитки за 90 днів від дати відправлення, і той факт, що ковідні виплати будуть дійсними до середини квітня, цілком вірогідно можна буде використати ці кошти для літнього відпочинку на Арабатці. Або, як варіант, купити квитки на доступну дату для того, щоб потім обміняти їх на потрібний день.

 

 

 Ми навели приклади, які, на нашу думку, дозволять витратити тисячу гривень за вакцинацію з максимальною користю, придбавши квитки для поїздки на Арабатську Стрілку або в Генічеськ. Можливо, є ще варіанти, про які ми не знаємо. Але ми точно впевнені, що бальнеологічний курорт, яким є Арабатка, дозволить з однаковим успіхом не тільки відпочити на морі, а й привести до ладу здоров'я. Адже на Арабатці навіть повітря корисне і має цілющі властивості. Тому приїжджайте на відпочинок і не хворійте!    

           


 

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж

    

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ