×

Водоспад Шипіт - наш досвід (Фотозвіт)

ВОДОСПАД ШИПІТ

 

  Їдемо далі! Місце, в яке ми приїхали далі - точно чарівне! Це водоспад "Шипіт".

 

  Вхід на територію коштує всього 50грн із сім'ї з 3х осіб. Починається територія, звичайно з невеликого сувенірно-кафешного риночка. А далі йде каньон, порослий буками, які зараз починають скидати жовто-жовтогаряче листя, а так само невеликими водними каскадами, які стають все більше і в результаті -  закінчуються одним, досить високим і дуже красивим водоспадом.

 

  

  Все це разом, створює чарівно красиву і чарівну картину. Зверху, у схилі ущелини, є еко-стежка. Нею можна підійти і до верхньої частини водоспаду. Також є канатна стежка між деревами, але вона, на превеликий жаль, у момент нашого візиту не працювала.

  

    

  

  Ми повільно оглянули все до найменших дрібниць, щоб максимально запам'ятати це місце та ці відчуття. Трохи програлися з камерою телефону та витримкою фото. У результаті - вийшли гарні кадри води, що ніби застигла молочними потоками, в кам'яних каскадах.

  

 

 

 

 

 

  

  Це найбільший та найкрасивіший із водоспадів Карпат, який нам довелося побачити за всі наші поїздки сюди. Дуже атмосферне та гарне місце.

 

І знову-таки переконуємось, що Карпати – дивовижне та чарівне місце!

 

 


 

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж

  

 

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ