×
Арабатская Стрелка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Геническ Бердянск Кирилловка Генгорка Счастливцево Стрелковое
Скадовск Железный порт Лазурное Коблево Затока Одесса
Карпати Буковель Верховина Ворохта Драгобрат Львов Микуличин Пилипец Поляница Славское Татаров Трускавец Ужгород Яблоница Яремче
Блог Добавить объект Контакты Вход

Всеукраїнські змагання з кросфіту на Арабатці

Всеукраїнські змагання з кросфіту на Арабатці.

 Пам’ятаєте, як ми писали про те, що цього літа на Арабатській Стрілці буде дуже цікаво? Так от літо ще не почалось, а цікаві події не змушують чекати на себе. Окрім турнірів з силового багатоборства, які також проводились в цьому місяці, 29 травня в селі Щасливцеве успішно пройшли змагання на всеукраїнський кубок з кросфіту «CrossFit Cup 2021» в категорії «Ще не профі, але вже і не аматор». Участь в змаганнях прийняли майже 50 спортсменів з різних міст України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Луганськ и Харків.

 

 

 Окрім видовищності подібні змагання мають за мету популяризацію спорту взагалі і зокрема саме кросфіту. Адже ця система, яку створив Грег Глассман, за рахунок різноманітних вправ, які запозичені в різних видах спорту, має дуже велику користь для спортсменів. Заняття кросфітом передбачають великий спектр навантажень для організму спортсмена, які ви не зустрінете в окремих видах спорту. Це силове навантаження, кардіо, змішане і інтервальне, розвивається і силова витривалість, координація тощо. Саме завдяки таким особливостям кросфіт вже давно завоював велику кількість шанувальників на всій планеті.

 

    

 Змагання проводились в веселій атмосфері, і детально розписувати їх немає сенсу – адже це треба бачити на власні очі. Зауважимо, що однією з дисциплін було плавання на каяках. І звичайно для цього використовувались плавзасоби з Утлюцько-Сиваського флоту каяк-клубу «НА МОРІ». І цей заплив, без перебільшення, можна назвати одним із самих яскравих етапів змагань.   

 

 

Якщо змагання, то обов’язково повинні бути й переможці, і цього разу не було ніяких виключень в цьому плані.

Чоловіки:

1.     Фокін Павло Сергійович, клуб Zaruba, Херсон

2.     Нежид Олександр, Харків, клуб Металіст

3.     Сокольський Сергій, Дніпро, клуб Blas

 

Жінки:

1.     Полякова Євгенія, клуб YET, Дніпро

2.     Савранська Софія, Ragnarok, Київ

3.     Кучкова Ірина, клуб Happy, Запорожжя

 

 Це добре, що з кожним роком наша місцевість приваблює все більше цікавих змагань, фестивалів і конкурсів, які можна проводити на її території. Ми вже писали, що Арабатська Стрілка є ідеальною локацією для літніх подій, і не тільки спортивних. В даний момент зовсім неважливо, чи це змагання з якогось виду спорту, чи всесвітній конкурс з вишивання хрестиком з зав’язаними очима. Головне: видовищність, популяризація, позитивний резонанс і особлива атмосфера.

 

 І не забувайте, що цього літа ще буде багато цікавих подій, тому слідкуйте за новинами і нашими публікаціями. 


 

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото із соціальних мереж

copyright © https://namori.com.ua - 2022 отдых на азовском и черном морях