×

Закарпатське Море

ЗАКАРПАТСЬКЕ МОРЕ

  
  Замислилась тут. На морі не була відколи знімали фільм "Миколаївщина" Рідні, Чорне та Азовське, - не доступні, а закордонні не милі в цей жахливий час 
 
  Та ми українці такі люди, що можемо здійснити неймовірне і знайти таке саме в рідних межах. Тоооож, доки немає можливості блукати берегом моря на Півдні України, саме час надихатися на перемогу у горах Закарпаття.
 
  
 
  
  Це направду край парадоксів, в якому можливо все, навіть якщо одне суперечить іншому.
  От наприклад: біля Ужгорода є село Палло, що географічно найбільш віддалене від Світового океану і найближчого моря в Україні, до узбережжя на мапі 658 км. Але водночас на іншому боці регіону є своє локальне закарпатське море. Назва звичайно романтична, але узбережжя цілком реальне і дуже романтичне.
 
 
 
 
  
 
А нині це Ландшафтний заказник, що прищеплює еко-свідомість своєю красою і збирає на своїх берегах сотні людей. Вони з різних куточків України, але вони єдні в тому, що маємо вберегти природу для себе і нащадків.
 
Ці люди натхненні подвигом особливої людини і особливої родини Романа Жука. Героя, що започаткував тут еко-пікніки і згодом звільнення красивого узбережжя від сміття довколишніх сіл з Chysto.de
 
 
 
 Роман здійснив ще один подвиг. Такий, якого ми би ніколи не просили і не бажали, найстрашніший. Він віддав своє життя за Україну, захищаючи Приазов’я.
 
  Тепер будучи тут, неодмінно згадайте його, а ще неодмінно заберіть з собою сміття і бережіть рідну природу, неймовірний скарб, за який боремось. 
Дякуємо знову за цю можливість, бачити і ділитися Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА 
   

Валерія Мікульська 

   


  

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж

  

 

 

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ