×

Арабатка екскурсійна – головний туристичний магніт

Арабатка екскурсійна – головний туристичний магніт

 

 Наша курортна місцевість, до якої входять Арабатська Стрілка і Генічеськ, має велику кількість різноманітних рекреаційних і бальнеологічних ресурсів, які можуть виступати т. з. туристичними магнітами. Наразі одним із головних питань на відпочинку в нашому регіоні є організація дозвілля. Адже море, пляж влітку і термальні джерела в міжсезоння займають деяку частину часу в туристів, але залишається й багато вільного, навіть якщо весь вечір присвячувати прогулянкам або відвідуванню розважальних закладів. І з цим вільним часом треба щось робити, інакше стане просто нецікаво. Саме тому одним з найкращих варіантів організації дозвілля завжди були різноманітні екскурсії, і Арабатка з Генічеськом у цьому напрямі не пасуть задніх та мають дуже великий екскурсійний потенціал.

 

 

Усе починається з екскурсій...

 

 Взагалі можливість відвідати які-небудь екскурсії є досить стандартною послугою для більшості курортів, тому на багатьох узбережжях можна побачити стомлених жіночок під парасольками, які сидять біля стендів з переліком доступних екскурсій. Географія різноманітна, і дуже часто все залежить від конкретного екскурсійного або туристичного агентства, а також місцерозташування курорту – бажано, щоб екскурсія займала не більше одного дня. Але вся справа в тому, що більшість маршрутів, які роками пропонують такі туроператори, вже стали банальними, а найголовніше: 90% з них передбачають поїздки за межі того регіону, де ви відпочиваєте. І, з одного боку, в цьому немає нічого поганого, а з іншого — ми б хотіли розвитку саме внутрішнього і локального екскурсійного потенціалу. Немає сенсу сперечатись з тим, що той же заповідник Асканія-Нова є дуже цікавим туристичним об'єктом для відвідування, але хто сказав, що в межах Арабатки і Генічеська немає не менш цікавих місць?? ;-)

 

 

У будь-якому випадку – йдіть до музею

 

 Ми вже неодноразово писали, що під час відвідування будь-якої курортної локації першим об'єктом повинен бути місцевий краєзнавчий музей, у якому завжди можна побачити дуже багато цікавих експонатів і дізнатись цінну інформацію. Генічеськ не є винятком з цього правила. Наш музей завжди чекає на відвідувачів, але якщо у вас з'явиться бажання ознайомитися з ним раніше, ніж ви приїдете на відпочинок, то саме на цей випадок уже майже рік існує віртуальний тур, але, звісно, краще побачити все на власні очі.

 

 

Складові успішної екскурсії

 

 Звісно, побувати в більшій частині локацій можна самостійно, тому ніщо не заважає вам відвідати генічеський музей, маяк, залізний міст або береги затоки Сиваш. Але дійсно успішними самостійні екскурсії можуть стати лише в тому разі, коли ви добре знаєте місцевість і володієте достатнім багажем необхідної інформації. А деякі локації можуть бути просто недоступними для пересічних туристів через організаційні питання чи потребу в специфічних транспортних засобах. Саме тому автоматично постає питання: як зробити так, щоб екскурсія була на 100% вдалою? Потрібно зовсім небагато: звернутись до екскурсійного клубу, в якому досконало знають місцеву географію і специфіку кожної локації, а також володіють максимумом необхідної інформації щодо всіх пам'яток, місцевої історії тощо. Можливо, на інших курортах і важко знайти того, хто буде повністю відповідати вказаним параметрам, а на Арабатці і в Генічеську з цим немає жодних проблем. Адже тільки тут діє екскурсійний клуб "НА МОРЕ", в якому є:

 

  • досить пристойний вибір оригінальних екскурсій, деякі з них мають ексклюзивний характер;
  • працюють досвідчені і кваліфіковані гіди;
  • окрім готових варіантів, завжди є можливість домовитись про індивідуальну екскурсію з персональним супровідом;
  • доступні ціни на послуги, які повністю відповідають їх якості.

 

Окрім прокату sup бордів і екскурсій на каяках акваторією Утлюцького лиману, його протоків і затокою Сиваш, є можливість подорожувати цими маршрутами на катері, а родзинкою є повноцінна морська подорож на острів Бірючий. Але це зовсім не все, адже ми є цілорічним бальнеологічним курортом, тому в міжсезоння є можливість організації гастрономічних екскурсій для невеликих туристичних груп або турів вихідного дня за індивідуальними програмами. Та якщо ви думаєте, що на цьому наші можливості вичерпані, то помиляєтесь – ми нагадаємо, що Арабатка є чудовим місцем для корпоративного туризму, для успішної організації якого буде складно обійтись без екскурсійного клубу. І врешті-решт, окрім всього вищевказаного, ми завжди відкриті до співпраці з будь-якими проєктами та замовниками, позитивно ставимося до нових ідей та завжди готові піти назустріч нашим клієнтам.

 

 

А найголовніше: ми любимо Арабатку і Генічеськ, тому це саме та робота, від якої ми отримуємо задоволення, і докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші клієнти також були задоволені!      


     

Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж

    

 

     

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ОТДЫХ НА АЗОВСКОМ И ЧЕРНОМ МОРЯХ