× Блог Добавить объект Контакты Вход

Арабатська Стрілка – хамелеон внутрішнього туризму

Арабатська Стрілка – хамелеон внутрішнього туризму

 

  Туристичний ринок, як і будь-який інший, постійно змінюється. З'являються і зникають різні тенденції, тренди і умови, по яким треба грати. Саме тому для кожної курортної локації, та представників бізнесу, які працюють на її території вкрай важливим є здатність і вміння якомога швидко пристосовуватись до нових умов. Своєчасно змінювати умови праці й інфраструктури, задля найбільшої привабливості в очах потенційного клієнта. В даному випадку це нагадує здатність деяких організмів до мімікрії, і хоча більш природнім було б порівняння з камбалою, все ж таки Арабатка Стрілка виглядає скоріше хамелеоном серед інших курортів – така ж некваплива, але здатна до змін.

   

  Готель "Круїз" с. Щасливцеве

 

Все тече, все змінюється...

 

  Якщо ви читали наші матеріали, щодо історії розвитку і становлення Арабатки як курорту, то напевне знаєте, що до недавніх пір більша частина туристичної інфраструктури курорту так чи інакше складалась із спадщини країни, якої вже 30 років немає. Особливо це стосується більшості рекреаційних закладів, які розташовані на "першій" лінії – адже саме тоді була можливість вибрати найкращі місця для їх будівництва. І в цьому немає нічого поганого, адже майже сто відсотків вітчизняних морських курортів мали саме такий стартовий "капітал" в 90-х роках на початку свого сучасного розвитку. І доволі тривалий час всюди можна було помітити залишкові тенденції "совкового" сервісу. Але досить швидко всі курорти почали змінюватись, розвивалась інфраструктура, будувались нові об'єкти, потроху впроваджувались світові туристичні тенденції. Звісно, що для кожної локації це проходило по своєму і в різних масштабах. Для Арабатки особливо помітним є всебічний розвиток за останні 10 років. І хоча на сьогоднішній день ця локація ще не може повноцінно конкурувати з курортами світового рівня, вона має дуже потужний потенціал, і саме головне – вже не є провінційною рекреацією Азовського моря.

  

Готель "Meduza" с. Щасливцеве


Пансіонат "Золоті Піски" с. Щасливцеве

Курорт "Бірюзовий Баклан" с. Генічеська Гірка

   

Природні фактори диктують тренди

  

  Досить стрімкий розвиток Арабатки пов'язують із окупацією Криму, але скоріше так співпало. Адже певний час в розвитку своєї інфраструктури курорт, треба визнати, відставав навіть від сусідньої Кирилівки. Але зміни були неминучі, і саме тому на території коси почали з'являтись інфраструктурні об'єкти накшталт аквапарку або дельфінарію, або досить щорічна поява нових оздоровчих закладів різного формату. Тим самим курорт змінювався задля того, щоб відповідати загальноприйнятим стандартам – що дорівнює інтересам цільової туристичної аудиторії. Саме тому рекреація і представники бізнесу досить швидко почали змінюватись на фоні розширення рамок звичного сезону і розвитку бальнеологічного потенціалу на базі геотермальних родовищ. А зважаючи на підйом на ринку внутрішнього туризму, на фоні пандемії, ця курортна локація стає все більш затребуваною для українських туристів. Саме тому глобальна проблема природного характеру, яка пов'язана з появою медуз, стала причиною суттєвих змін.

  

б/в "Barcelona" с. Генічеська Гірка

Готель "Джерело" с. Генічеська Гірка

Клуб-готель "Акварель" с. Щасливцеве

 

  Як тільки стало зрозуміло, що медузи це всерйоз і надовго, представники туристичного бізнесу Арабатки почали діяти, задля того, щоб відповідати інтересам своїх потенційних клієнтів. І якщо ефективність і актуальність встановлення бар'єрних сіток є питанням дискусійним, то будівництво басейнів - нагальною потребою. Тому що без наявності альтернатив морю, яке, за несприятливої погоди, може тимчасово стати не дуже комфортним місцем для купання, рекреаційні заклади будуть втрачати конкурентоспроможність. Отже зовсім нещодавно наявність басейну на Арабатці було більш характерне для оздоровчого закладу, який збудовано в останні роки, або характеризувало претензію готелю чи базу відпочинку на відношення до вищої категорії сервісу. Цього ж сезону на Стрілці з'являться десятки нових басейнів, і це зовсім не межа – далі буде. Потрібно зазначити, що і влада планує приєднатися до зміни трендів. Так на Першому туристичному форумі, що проходив у грудні 2021, анонсували створення альтернативних пляжів на берегах Сивашу, з відповідною інфраструктурою та зручними під'їздами. 

  

Queen Hotel с. Щасливцеве

Пансионат "Pegas" с. Щасливцеве

б/о "Оптима" с. Щасливцеве

 

  Це тільки один з яскравих прикладів того, як курорт може дуже швидко "мімікрувати" під потреби своєї аудиторії. А здатність оперативно змінюватись під умови глобального ринку та швидко уловлювати нові тренди і туристичні тенденції – є однією з головних  рис, якими має буди наділений сучасний курорт. І дуже приємно усвідомлювати, що Арабатка в цьому плані зовсім не пасе задніх. А зважаючи на те, що це одна із найдоступніших, в фінансовому плані, локацій – мабуть не треба довго гадати де саме можна якісно відпочити в 2022 році? ;)       

 


Дозволяється використовувати матеріали сайту в некомерційних цілях при дотриманні наступних вимог:
-поставити пряму активне гіперпосилання на оригінал у вигляді: "джерело: https://namori.com.ua"
-гіперпосилання повинні бути відкриті до індексації пошуковими системами, т. е. ЗАБОРОНЕНО застосовувати «noindex», «nofollow» і будь-які інші способи;
-не можна використовувати редирект в посиланнях;
-всі посилання, які є в тексті матеріалу повинні залишатися в незмінному вигляді і бути прямими і активними;
-в разі регулярного використання матеріалів сайту «НА МОРЕ», пряма активне посилання на наш ресурс повинна бути розміщена на головній сторінці вашого сайту.
-в статті використані фото проэкту НА МОРЕ та із соціальних мереж

  

 

  

copyright © https://namori.com.ua - 2022 отдых на азовском и черном морях