×
гарний краєвид

Котедж ШАТІЗ

ресторан, масаж

AINO Hotel

Відпочинок у Пилипці 2024

  Пилипець – село в Міжгірському районі Закарпаття, а також однойменний гірськолижний курорт, що знаходиться в цьому місці. Тому досить часто туристи обирають відпочинок у Пилипці взимку. Зазначимо, однак, що відпочинок у Пилипці не залишить вас байдужими та в будь-яку іншу пору року.

 

 Ви можете переглянути всі готелі Пилипця на спеціалізованих ресурсах, на нашому в тому числі, дізнатися ціни на житло та умови проживання. Це дозволить вам вибрати найбільш підходящий варіант відповідно до очікувань фінансових витрат та запитів на рівень комфортабельності.

 

  Пилипець Вважається одним із найбільших сіл Міжгірського району. За даними офіційних сайтів, населений пункт заснований у 1463 році. Є центром Пилипецької сільської ради. Впевнені, відпочинок у Пилипці не залишить вас байдужими та запам'ятається надовго.

Детальніше...
Вартість
Вид
ресторан, масаж
AINO Hotel

AINO Hotel

від 1600 ГРН

Гірськолижний Пилипець

  Пилипець приваблює дуже багато туристів і насамперед гірськолижників, сноубордистів, інших любителів зимового відпочинку. Основна частина гірськолижних трас пролягає на схилах Гемба. Їхня загальна протяжність становить понад 20 кілометрів. Найдовша – 6 кілометрів.

 

  Гора Гемба (альтернативна назва Гимба) висотою 1497 метрів оснащена трьома витягами. Верхня та нижня частини спуску відносно пологі, середня – більш крута та нерівна. Ще 4 траси пролягають на горі Магура-Жиде, довжина найдовшої становить 1,5 кілометра.

 

  У селі розташовані готелі та апартаменти для оренди житла, інші заклади, які є невід'ємними атрибутами будь-якого курорту. З новачками та аматорами гірськолижного спорту працюють інструктори. Всього на курорті 7 витягів: 6 бугельних, 1 крісельний.

 • Як дістатися до Пилипець?

  На поїздах Київ-Чоп та Львів-Мукачево, автобусах чи особистому транспорті за допомогою навігатора.

 • Яка гора у Пилипці?

  Біля села знаходиться гора Гемба.

 • Що можна побачити в Пилипці?

  Насамперед це навколишня природа, гірські вершини, водоспад Шипіт, озеро Синевір.

 • Де зупинитися у Пилипці?

  У Пилипці багато закладів із різним рівнем комфорту та ціновим діапазоном.

 • Де поїсти у Пилипці?

  Як і на більшості курортів Карпат, у Пилипці є заклади з національною кухнею, цікавим інтер'єром та унікальною атмосферою.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ