×

Відпочинок у Поляниці 2024

  Невелике село Поляниця Яремчанської міськради на Івано-Франківщині відоме далеко за межами своєї місцевості. А все завдяки тому, що саме на території цього населеного пункту розташовується гірськолижний курорт Буковель, який здобув світову славу.

 

  Цим зокрема пояснюється, чому так популярний відпочинок у Поляниці. Відносно недороге проживання у Поляниці, безумовно, серед переваг цього населеного пункту. Втім, плануючи поїздку до Карпат, ціни краще уточнювати в режимі реального часу.

 

  Врахуйте, що в холодну пору року ажіотаж на житло у Поляниці значно підвищується. Тому ви зробите мудро, організовуючи свій відпочинок заздалегідь. Поза всякими сумнівами вам сподобається відпочинок у Карпатах загалом та у Поляниці зокрема.

Детальніше...
Вартість
Вид

Поляниця – маленька, та далеко

  Поляниця розташовується у центральній частині Українських Карпат у межах гірських формувань Ґорґан на висоті 910 м над рівнем моря. Унікальні умови та природні багатства у поєднанні з відносно добре розвиненою інфраструктурою роблять це село таким привабливим для туристів.

 

  А відпочиваючі прагнуть опинитися тут не лише взимку – у періоди, коли сама природа велить вставати на лижі – а й у інші сезони. Адже Поляниця має особливу карпатську чарівність у будь-яку пору року. І тут у будь-який сезон на відпочиваючих чекає найцікавіша програма.

 

  Серед іншого практикуються тури для школярів, звані тури вихідного дня, екскурсії, активний відпочинок. Поруч знаходиться широко відома гора Хом'як, про яку не чули хіба одиниці. Словом, Поляниця – чудовий приклад того, як із невеликого села можна зробити великий туризм.

  • Як дістатися до Поляниці?

    Поїздом до Яремче, автобусами, або власним автомобілем.

  • Що можна побачити в Поляниці?

    Перевернутий будинок, гірськолижна школа комплексу Буковель, навколишні природні пам'ятки.

  • Де поїсти у Поляниці?

    У Поляниці багато закладів із традиційною гуцульською кухнею.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ