×

Відпочинок у Верховині 2024

  Верховина – одне з найкрасивіших туристично-привабливих місць Карпат. Розташовується на річці Чорний Черемош (притока річки Черемош) високо в Карпатах. Оточена горами та лісами.

 

  Відпочинок у Верховині, безумовно, стане одним із найкращих варіантів, якщо ви відвідуєте українські Карпати як турист. Тут на вас чекає гарна самобутня природа та культура, а також приємні ціни на проживання.

 

  Зняти житло у Верховині відносно нескладно та недорого. Бо вибір тут досить великий. Звісно, це питання краще вирішувати заздалегідь. Добре, що сучасні технології, включаючи наш ресурс, дозволяють робити це в режимі онлайн.

Детальніше...
Вартість
Вид

Верховина: доторкнись до гуцульської магії

  Верховина є селищем міського типу, що є адміністративним центром Верховинського району Івано-Франківської області. Цікаво, що до 1962 року Верховина називалася село Жаб'є. А перша згадка про село з таким назвою тут датується 1424 роком.

 

  Верховина по праву вважається одним із найбільш високогірних поселень України. Найнижча точка населеного пункту розташована на рівні 620 метрів над рівнем моря, найвища – на позначці 1250 метрів.

 

  В даний час Верховина надає широкий спектр туристичних послуг. Зокрема тут функціонує школа рафтингу. Відпочиваючим пропонується сплав по гірських річках, скелелазіння та походи в гори, а також тури, екскурсії

 

  На самому селі діють туристично-культурні об'єкти. Серед музеїв примітними є музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, будинок-музей історії створення фільму «Тіні забутих предків», у якому півтора роки живий і працював над фільмом режиссер Сергій Параджанов, музей гуцульської магії.

  • Де знаходиться Верховина?

    В однойменному районі Івано-Франківської області поблизу річки Чорний Черемош.

  • Що подивитись у Верховині?

    Головними пам'ятками є навколишня природа, з можливістю піших прогулянок та активного відпочинку.

  • Як дістатися до Верховини?

    Поїздом до Ворохти, звідки автобусом чи маршруткою, або власним авто.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ