×

Відпочинок у Драгобраті 2024

  Драгобрат – це високогірний гірськолижний курорт України. Він розташований у Карпатах на висоті 1300 – 1700 метрів над рівнем моря на території Рахівського району Закарпатської області. І має величезну популярність серед туристів.

 

  Багато хто, плануючи відвідування Карпат, обирає відпочинок у Драгобраті взимку. І це не дивно, адже в першу чергу курорти Драгобрату становлять інтерес у холодну пору року. Втім, ця красива місцевість приваблива у будь-який сезон. Особливо якщо ви не затятий шанувальник лижного спорту.

 

  Ціни Драгобрату приємно тішать. Але не тільки це робить його таким популярним. Тим не менш, плануючи відвідати цей курорт, слід враховувати особливості свого здоров'я. Зважаючи на те, що розташовується Драгобрат досить високо, люди з певними захворюваннями можуть відчувати дискомофорт під час відвідування цієї місцевості.

Детальніше...
Вартість
Вид

Драгобрат - вище нікуди

  Завдяки підковоподібному розташуванню гір Свидовецького хребта на Драгобраті є умови для стабільного снігового покриву протягом більш ніж півроку – з листопада по травень. Це дуже значний проміжок часу.

 

  Місцевість лісиста. В основному в окрузі ростуть хвойні дерева. Вище за Драгобрату розташована альпійська зона. До неї входить гірський масив, який вінчає гора Стіг заввишки 1707 м. Поруч розташовані гори Жандарм та Близниця. З них проглядається гора Говерла, яка є найвищою точкою України (2061 м).

 

  Основні витяги гірськолижного курорту розміщуються на схилах гори Стіг. Перепад висот на Драгобраті — близько 500 м. Передбачено 8 трас: 1 синя, 3 чорні, 5 червоних, діють 8 бугельних і 2 підйомники крісла. Також є трампліни для фрістайлу міжнародного класу.

 • Де знаходиться Драгобрат?

  Курорт знаходиться у Рахівському районі Закарпатської області, поблизу с. Ясіня і є найвигоральнішим.

 • Як дістатися до Драгобрату?

  У будь-якому випадку орієнтуватися варто на с. Ясіня, т.к. навіть на власному транспорті доїхати безпосередньо до курорту практично неможливо, для цього потрібно скористатися послугами місцевих перевізників.

 • Де зупинитись на Драгобраті?

  У Драгобраті є різні варіанти для проживання як бюджетні номери, так і окремі котеджі.

 • Коли розпочинається сезон на Драгобраті?

  Гірськолижний сезон у Драгобраті починається у листопаді та може триватиме до квітня.

 • Скільки коштує витяг на Драгобраті?

  Все залежить від типу родимки та відстані, але початкова вартість стартує від 40 грн за підйом.

 • Коли сніг випадає на Драгобраті?

  Все залежить від погодних умов, це може статися як у грудні, так і листопаді.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ