×

Відпочинок у Ворохті 2024


  Ворохта є селищем міського типу, розташованим у Карпатах на північних схилах лісистих гір поблизу Яблоницького перевалу (850 м) у верхів'ях річки Прут. Адміністративно належить до Івано-Франківської області.

 

  Відпочинок у Ворохті користується неабиякою популярністю. Курорт діє практично цілий рік. Тому зняти житло у Ворохті – не проблема. Ціни варіюються в залежності від рівня комфортності апартаментів. Проте загалом вони цілком демократичні. Адже більшість господарів здають місця без посередників.

 

  Ви можете вибрати спеціалізовані готелі, або місця, які надає приватний сектор. У кожному варіанті є безперечні плюси. Ознайомлюватися та бронювати місця краще заздалегідь. Так ви почуватиметеся більш впевнено під час поїздки та уникнете непотрібного стресу.

Детальніше...
Вартість
Вид

Ворохта – ворота на Говерлу

  Як спортивно-туристичний центр Ворохта розвивається з кінця XIX століття, чому сприяла організація залізничного сполучення, яке стартувало ще 1884 року. У 30-х роках минулого століття тут було збудовано кілька пансіонатів. 1957-го відкрилася гірськолижна школа.

 

  Нині Ворохта посідає одне із провідних місць серед курортів Івано-Франківщини. І користується популярністю як у вітчизняних, так і зарубіжних туристів у будь-яку пору року. Для любителів гірськолижного спорту тут діє кілька витягів та трас.

 

  На курорті Ворохти розміщується центр підготовки польських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону та лижних перегонів. До речі, неподалік селища знаходиться спортивно-туристична база «Заросляк». Звідти розпочинається маршрут сходження на Говерлу – найвищу гору України.

 

  Серед історико-архітектурних пам'яток Ворохти особливо виділяється каскад кам'яних мостів із чотирьох частин, відомий як Австрійський міст. Зведений наприкінці ХІХ століття. Протяжність найбільшої частини – 130 метрів, а довжина найбільшої арки – 65 метрів! Це один із найстаріших і найдовших кам'яних мостів не лише в Україні, а й у всій Європі.

 • Де знаходиться Ворохта?

  На Івано-Франківщині, біля річки Прут.

 • Що подивитись у Ворохті та околицях?

  Мальовничі ліси, гірські перевали та навколишня природа нікого не залишать байдужими.

 • Де кататися у Ворохті?

  У Ворохті достатньо трас, тут знаходиться комплекс, який використовують для підготовки професійних лижників та біатлоністів.

 • Де зупинитись у Ворохті?

  У Ворохті великий асортимент готелів, серед яких можна знайти як доступні, так і люксові варіанти.

 • Де можна зупинитись у Ворохті?

  Це може бути будь-який готель чи готель, для сім'ї гарним варіантом стане окремий будинок.

 • Що робити у Ворохті влітку?

  Влітку в Ворохті актуальні піші прогулянки, сходження та інші елементи активного відпочинку, а також відвідування визначних пам'яток регіону.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ