×

Відпочинок у Микуличині 2024

  Село Микуличин підпорядковується Яремченській міській раді Івано-Франківської області. Відпочинок у Микуличині вважається одним із найбільш зручних місць для зупинки, якщо ви плануєте об'їздити Карпати, не витрачаючи багато грошей та часу на дорогу. Приватний сектор надає багато місць, де можна зупинитися на відпочинок. Вибір цін також досить великий.

 

  Микуличин розташований у долині річки Прут на Івано-Франківщині, є центром сільської ради, підпорядковується Яремчанській міській раді. Це низькогірний лижний курорт з відповідними умовами для відпочинку, кліматом та природою.

 

  Свого часу Микуличин був одним із найбільших сіл на території сучасної України. До того, як у 1927 році від нього відокремилися села Татарів та Ворохта, довжина цього населеного пункту становила 44 кілометри.

Детальніше...
Вартість
Вид

Мікуличин: гори, ліс та міні-пивоварні

  Перша згадка про Микуличину датована 1412 р. Вважається, що назва села походить від імені воєводи Микули, якому ці землі завітав сам князь Данило Галицький. Захищаючи їх від ворогів, бравий воїн Микула нібито загинув із піснею на устах.

 

  Як би не було справ на початку тепер уже більш ніж 600-річної історії Микуличина, нині село по праву вважається одним з найбільш туристично привабливих малих населених пунктів України.

 

  У самому селі розташовується церква Святої Трійці, яка є культовою спорудою, що має історичну та культурну цінність. Не менш привабливі для туристів і місцеві міні-броварні, відомі далеко за межами самого Микуличина.

 

  Село оточене найкрасивішими лісами. Одна з найближчих гір – Ягідна. Відвідування її туристичним маршрутом, зазвичай, включають у тур одного дня. Назва гори аж ніяк не випадкова. Ближче до вершини там росте чимало чорниці, брусниці та малини.

  • Де знаходиться Микуличин?

    Село Микуличин знаходиться на Івано-Франківщині, в Яремчанській міській громаді.

  • Як дістатися до Микуличина?

    На автобусі, поїзді Львів-Рахів чи власному авто.

  • Що подивитись у Микуличині?

    Для відвідування та різноманітності дозвілля підійде пивоварня Микуличин, гора Ягідна, музей традиційної символіки та інші визначні пам'ятки.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ