×

Відпочинок у Татарові 2024

  Невелике поселення Татарів розташоване в Українських Карпатах на території Івано-Франківської області. Підпорядковується Яремченській міській раді. Входить у курортний комплекс цієї території.

 

  Відпочинок у Татарові приваблює мальовничою природою, чистим гірським повітрям, відносною віддаленістю так званої цивілізації. За відгуками туристів тут завжди є чим зайнятися, у тому числі і "не в сезон".

 

 Винайняти житло в Татарові досить просто. Для цього достатньо скористатися спеціальними сервісними ресурсами, зокрема нашим. Тут ви можете побачити ціни та вибрати відповідний для себе варіант.

Детальніше...
Вартість
Вид
тенісний корт
LEOSLAV APARTMENTS

LEOSLAV APARTMENTS

від 1700 ГРН

Татарів та водоспад Женецький Гук: «чарівне місце»

  Зробіть свою поїздку до Карпат незабутньою – відвідайте Татарів. Це надзвичайно прекрасне місце нікого не залишить байдужим. Особливо тих, хто любить віддаленість від суєти та постійно напруженого темпу життя.

 

  Серед місцевих визначних пам'яток особливо виділяється однокаскадний водоспад Женецький Гук, що утворився порівняно недавно на потоці Женець, що є лівою притокою річки Прут. Туристи навперебій заявляють, що ніякі фото не можуть передати всю красу цього «чарівного місця».

 

  Прилегла територія обладнана оглядовими майданчиками. Тому водоспадом можна милуватися і знизу, і згори. Поруч знаходиться сувенірний ринок, де можна придбати магнітики та сувеніри про цю захоплюючу поїздку.

  • Як дістатися до Taтарова?

     Татарів знаходиться в Івано-Франківській області, тому до курорту можна дістатися поїздами цього напрямку, автобусами та автомобільним транспортом.

  • Що цікавого є у Татарові?

    Найпопулярнішими пам'ятками Татарова є водоспад Гук, Церква святого Дмитра Солунського, гора Хом'як, а також навколишня природа.

  • Що подивитися у Татарові влітку?

     Літнє проведення часу відрізняється від зимового великими можливостями для піших прогулянок, сходжень та активного відпочинку.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ