×

Відпочинок в Закарпатті 2024

  Закарпаття – чудовий куточок України з багатовіковою історією. Серед популярних місць цієї області варто виділити Озеро Синевир, Водоспад Шипіт, Солотвино, Колочава, Замок «Паланок», Замок «Сент-Міклош», Оленяча ферма, Палац Шенборнів, Деренівська Купіль, Невицький замок та багато іншого. 

 

  Відпочиваючи на Закарпатті,  ви опинитеся в унікальному кліматичному регіоні. Завдяки захищеності від Карпат північними вітрами, зими тут короткі та теплі, а літа – тривалі, з вологою атмосферою та приємною прохолодою. Відсутність різких морозів з температурою нижче -20 градусів за Цельсієм є тут нормою, а влітку термометр звичайно не піднімається вище за +33. Сухі періоди теж властиві цьому місцю. Завдяки таким умовам, клімат Закарпаття  визнано найсприятливішим в Україні.

 

  Можливостей для відпочинку на Закарпатті - вдосталь. Тут діють різноманітні готелі, санаторії та інші заклади для приємного відпочинку. Знайти житло нескладно, адже ціни прийнятні та залежать від рівня комфорту та додаткових переваг. Вибрати підходящий варіант можна завдяки інтернет-ресурсам, включаючи наш сайт. Тож готуйтеся відчути весь колорит цього захоплюючого куточка Закарпаття.

Детальніше...
Вартість
Вид

Ужгород є, а Ужгородської області – немає

  В Ужгороді розташовується кілька середньовічних замків та соборів. Оскільки за час свого існування він неодноразово переходив з рук в руки, в архітектурі міста можна простежити безліч різних стилів, що виглядає дуже самобутньо і водночас привабливо. Тут же висаджено липову алею, яка вважається найдовшою в Європі.

 

  З Ужгородом пов'язано чимало подій, знакових для України. Так, у 1863 році тут було відкрито першу друкарню з українським шрифтом. 1869-го – перший на Закарпатті лісопильний завод. Порівняно рано Ужгород пізнав і блага цивілізації. Так, наприкінці позаминулого століття тут уже був телеграфний зв'язок, залізниця, а на самому початку XX ст вже діяла перша електростанція.

 

  У січні 1946 року Ужгороду було надано статус адміністративного центру Закарпатської області. До речі, це єдина область в Україні (за винятком Криму), яка не має назви свого адміністративного центру. У той час, як обласний центр називається Ужгород, область як була, так і залишилася Закарпатською. І в цьому, треба було б визнати, є якийсь свій колорит. Закарпаття так і приваблює до себе туристів уже однією назвою.

 • Що можна побачити в Ужгороді?

  Ужгород - це старовинне місто, в якому є на що подивитися, дуже багато архітектурних пам'яток, історичних об'єктів та унікальних локацій.

 • Коли цвіте сакура в Ужгороді?

  У другу половину квітня та на початку травня весь Ужгород потопає у квітах сакури, і це видовище варте того, щоб приїхати сюди.

 • Де поселитись в Ужгороді?

  В Ужгороді багато готелів різного рівня, які зможуть задовольнити запити навіть найвибагливіших мандрівників.

 • Що робити в Ужгороді взимку?

  Ужгород чудовий у зимову пору року і навіть трохи виглядає казковим, завдяки своїй європейській архітектурі, та чудово підійде для новорічних чи різдвяних канікул.

 • Що подивитися в Закарпатті

  Серед популярних місць цієї області варто виділити Озеро Синевир, Водоспад Шипіт, Солотвино, Колочава, Замок «Паланок», Замок «Сент-Міклош», Оленяча ферма, Палац Шенборнів, Деренівська Купіль, Невицький замок та багато іншого. 

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ