×

Відпочинок на Чорному та Азовському морі

    Якщо ви зібралися провести відпустку з користю, давно вже не питання, що при виборі місця для проведення літньої відпустки завжди в пріоритеті буде відпочинок на березі моря. Тягнути влітку на море починає людей, які навіть не вміють плавати. Напевно, це закладено глибоко в наших генах - ще з дитинства багатьох з нас так і вабить на узбережжя, де химерним розсипом розташовані пансіонати, санаторії, готелі та будинки відпочинку. Питання швидше інше: де саме відпочити?

    Відпочинок на Чорному морі є більш традиційним та відомим для широких мас. Тут найрозвиненіша інфраструктура, величезна кількість місць для відпочинку. Такою «дивиною» як готелі з басейном вже нікого і давно здивувати не можна. А насамперед виключно заморський термін all inclusive, що означає все включено, стає з кожним роком все більш звичним для туристів.

   Для проведення відпустки з маленькими дітьми якнайкраще підійде відпочинок на Азовському морі. Адже воно саме «дитяче» - дрібне, що швидко прогрівається, і відрізняється відносно лагідною вдачею. До того ж відпочинок на Азові досить недорогий. А приватний сектор рясніє великою кількістю привабливих варіантів. Для бажаючих відпочити від побутових та кухонних обов'язків дбайливі господарі пропонують комфортне проживання із харчуванням.

Вибір за вами…

Детальніше...

ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ

НАШІ ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ

МОРСЬКІ КУРОРТИ УКРАЇНИ

Курорти Карпат УКРАЇНИ

Вирушаємо на море, або де саме провести відпустку 2023 року в Україні.

  До роботи потрібно ставитися серйозно і відповідально, але ще серйозніше потрібно підходити до відпочинку від роботи. Відпочинок – це святе, а відпустка для людини, яка відпрацювала рік, так взагалі…аки священний Грааль для хрестоносця. Тільки більш досяжний.

  Мешканцям України практично всі місця можливої відпустки на морі давно вже відомі. А для гостей нашої країни, з ближнього та далекого зарубіжжя, інформація може виявитися дуже корисною. Хоча…про Арабатську стрілку до 2014 року знали далеко не всі українці.

  Південь нашої країни має у своєму розпорядженні велику кількість курортів на берегах Азовського і Чорного морів. Щороку, починаючи з травневих свят та закінчуючи оксамитовим сезоном мільйони туристів, проводять тут відпустки та уїкенди. Достаток пропозицій впевнено справляється зі зростаючим попитом. Про смаки, як відомо, не сперечаються, тому вибір місця відпочинку – це особиста справа кожного. А головне завдання нашого інформаційного ресурсу: максимально якісно донести потрібну інформацію для потенційних гостей. Азовське море найтепліше та оптимально підійде для тих, хто збирається на відпочинок із маленькими дітьми. Невелика глибина дозволяє прогрітися воді ще перші дні червня. А піщані пляжі, на яких можна ніжитись, забувши про роботу та повсякденні турботи, максимально комфортні для дитячих ігор. Арабатська стрілка має в своєму розпорядженні велику кількість пансіонатів, баз відпочинку, готелів і приватних домоволодінь. Урізноманітнити ваш відпочинок допоможе відвідування гарячих джерел та озера Сиваш. Генічеськ та Бердянськ зможуть заворожити своєю гостинністю та затишком. Кирилівка дозволить поглянути на море з іншого боку, чому сприятиме безпосередня близькість Азово-Сиваського національного природного парку, що знаходиться на перлині Азовського моря – Бирючий. Відвідування острова – маст хев для туриста, який зупинив свій вибір на цій частині південного узбережжя.

  Якщо ви вибрали собі відпочинок на материковій частині чорноморського узбережжя, то ласкаво просимо. Різноманітність ландшафту та варіантів розміщення для проживання задовольнять запити навіть найвибагливіших відпочиваючих. Скадовськ, Лазурне та Залізний порт – це саме ті місця для відпочинку, які допоможуть пізнати всю красу багатої природи Чорного моря. Для новачків море може здатися дещо неспокійним і негостинним, не дарма давньогрецька назва моря Понт Аксинський. Але це лише на перший погляд. Який побував тут одного разу приїжджає щороку. Любителів дайвінгу та підводного полювання тутешні води теж не залишать байдужими. Не варто забувати і той важливий факт, що рівень сервісу тут не стоїть на місці і покращується рік у рік.

  Резюмуючи сказане вище, приходимо до висновку, що південне українське узбережжя Азовського та Чорного морів – це безпрограшний варіант для літнього відпочинку. Сприятливий клімат підійде більшості людей. Оптимальні та збалансовані ціни, якісний та ненав'язливий сервіс, широкий асортимент пропозицій щодо розміщення – все це роками створювалося та розвивалося для максимального комфорту людей, що приїжджають сюди. Від відпочинку дикуном у наметі до сучасних готелів та баз відпочинку.

Головне залишається за вами, шановні гості: скористатися інформацією, наданою нашим інформаційним ресурсом, визначитися, де ви хочете провести свій відпочинок та… бігом бронювати номери! А то можете не встигнути ;-)

 • Де відпочити влітку на Чорному морі?

  Найкращі курорти:

  Одеса
  Затока
  Залізний порт
  Коблево
  Лазурне
  Скадовськ

 • Де краще відпочити з дітьми на Чорному морі?

  Для відпочинку з дітьми на Чорному морі підходить будь-яка рекреація, але найкраще пристосовані для цього курорти Херсонської області Скадовськ і Лазурне.

 • Де відпочити на Чорному морі недорого?

  Будь-який курорт Чорного моря має у своєму розпорядженні великий вибір рекреаційних закладів і широкий діапазон цін, від бюджетних до преміум рівня. Найдешевшими вважаються рекреації: Скадовськ, Лазурне, Затока, Залізний Порт.

 • Коли сезон медуз на Чорному морі?

  Традиційно медузи з'являються в серпні, але їх "нашестя" носить епізодичний характер і дуже залежить від москрих течій.

 • Де мало людей на Чорному морі?

  Найбільш малолюдними умовно можна назвати локації Затоку, Скадовськ та Лазурне. А якщо вам хочеться зовсім відірватися від цивілізації, то острів Джарилгач буде найоптимальнішим місцем для відпочинку.

 • Де найдешевше обійдеться відпочинок на Чорному морі?

  Відпочинок на Херсонському узбережжі (Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне) Чорного моря значно дешевше, ніж у інших місцях. Але за бажання скрізь можна знайти бюджетний і комфортний варіант чи то Одеса, Коблево чи Затока.

 • Яка температура води Чорного моря?

  За рахунок більшої глибини Чорне море прогрівається повільніше порівняно з Азовським, але й остигає воно не так швидко, тому повноцінний оксамитовий сезон можливий лише на Чорноморських рекреаціях. Під час оздоровчого сезону температура коливається від 16-19 градусів у травні до 22-25 у серпні.

 • Яка температура води Азовського моря?

  Азовське море найдрібніше, тому температури в 22 градуси, за наявності сприятливої погоди може досягати вже в травні. У розпал літі, в деяких ділянках його температура може доходити до рекордних 30 градусів, а в середньому позначка дорівнює 25 градусів.

 • Де краще відпочивати на Азовському морі?

  Кожна рекреація та курортна локація мають свої переваги, але найоптимальнішими для Азовського є Арабатська Стрілка та Генічеськ, за рахунок можливості цілорічного бальнеологічного туризму.

 • Де знаходиться Азовське море?

  Азовське море найконтинентальніше море у світі, в Україні доступ до його вод є в Херсонській (Геничеськ, Арабатка) та Запорізькій (Кирилівка, Бердянськ) областях.

 • Які популярні курорти Азовського моря?

  Найпопулярнішим курортом Азовського моря є Кирилівка, але з кожним роком її наздоганяє Арабатська Стрілка.

 • Де більше йоду у Чорному чи Азовському морі?

  Найбільше йоду в Азовському морі, хоча розбіжність із Чорним не дуже велика. А рекрдсменом за вмістом йоду є затока Сиваш, яка з'єднана з Азовським морем протоками Тонкий та Промоїна.

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ