×

Арабатська Стрілка - відпочинок на Азовському морі 2024

   З кожним роком все більше туристів приваблює Арабатська Стрілка, яка на сьогоднішній день є одним з курортів, що стрімко розвиваються. Відпочинок на Арабатці набуває все більшої популярності, серед тих - хто завжди любив, або навпаки тільки відкрив для себе Азовське море. Щороку на території курорту будуються і відкриваються нові бази відпочинку, від яких зовсім не відстають невеликі і затишні домоволодіння, що традиційно пропонує приватний сектор.

  Якщо ще років 10-15 тому відпочинок на Азовському морі на Арабатській Стрілці розглядався всіма виключно як бюджетний варіант, з рідкісними можливостями додаткового комфорту, а інфраструктура була дуже мізерною та відверто провінційною, то сьогодні ця рекреація має попит у різних категорій відпочиваючих. Завдяки стрімкому розвитку Арабатська Стрілка може задовольнити різні запити потенційного туриста, а відпочинок тут стає все більш різноманітним. Все більше знаменитостей та популярних людей відкривають для себе Азовське море, особливо «врожайним» видався 2021 р, цього літа курорт відвідало рекордну кількість відомих людей, які залишили позитивні відгуки.

Детальніше...

НАШІ ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ

Наші віртуальні тури

Слідкуй за нами на YouTube

Різносторонній та корисний відпочинок на Арабатці

  Популярність Арабатської Стрілки зумовлена унікальним географічним розташуванням та наявністю різноманітних природних ресурсів, у тому числі і рекреаційних, що мають велике значення у бальнеологічному напрямку курорту. Вже досить давно відпочинок на Арабатці не обмежується тільки купанням в морі. Все більшу популярність набирає відпочинок з метою оздоровлення та екотуризм. Ні для кого не секрет, що Арабатська Стрілка може похвалитися наявністю бальнеологічних ресурсів, які є досить різноманітними та рівномірно розподіленими по всій території коси. Найвідомішими в цьому плані є термальні джерела, яких тут лише три, причому кожен з них знаходиться в одному з населених пунктів цього курорту. Де б ви не зупинилися на відпочинок, у Генгірку, Щасливцевому чи Стрілковому, доступ до лікувальних джерел буде максимально спрощений для вас. Наявність термальних вод на курорті автоматично робить його привабливим для відвідування не тільки в теплу пору року, а й у міжсезоння. А лікувальні властивості цієї води давно вже відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

  Але вся краса Арабатської Стрілки полягає в її різноманітності. Крім гарячих вод, тут великий асортимент лікувальних грязей мулу декількох видів, що дозволяє використовувати відпочинок на цьому курорті ширше в лікувальному плані. Заради лікувальних грязей багато хто спеціально приїжджає сюди вже протягом багатьох років. Але якщо ви думаєте, що на цьому природні чудеса Арабатки закінчуються, це зовсім не так. Коса омивається водами Утлюцького лиману Азовського моря з одного боку, а з іншого – водами затоки Сиваш. Про цілющі властивості, якого давно ходять легенди, які мають під собою реальні підстави. Вода Сиваша, яку називають також рапою, дуже багата солями та мінералами, тому має високу лікувальну дію. На території курорту є невеликі солоні озера, штучного походження, які живляться водою затоки. Але за рахунок не настільки інтенсивного водообміну та високої сонячної активності, ступінь мінералізації та вмісту солей в озерах наближений за своїм складом до вод знаменитого «Мертвого моря». Є так зване "Гліцеринове озеро", вода в якому практично прісна, але має особливий склад, завдяки якому шкіра після купань покривається тонкою плівкою і стає м'якою як після нанесення гліцерину. Ну і справжня перлина Арабатки – Рожеве озеро. Унікальна та неповторна за своєю красою локація, яку обов'язково потрібно відвідати, та природно набрати рожевої солі. Повітря на території курорту насичене випарами йоду та брому, що дуже позитивно позначається як на лікуванні захворювань, так і на профілактиці таких.

  Інфраструктура курорту постійно розвивається у різних напрямках. На сьогоднішній день тут діє велика кількість магазинів різних форматів та розмірів, закладів громадського харчування на будь-який смак та гаманець, індустрія дозвілля та розваг постійно поповнюється новими об'єктами. Різноманітність Арабатки також повністю позначається на можливостях у виборі житла. Бази відпочинку ростуть як гриби, тим самим даючи змогу вибирати. Все залежить від умов проживання та розташування пансіонату або готелю. Формати також різноманітні і кожен зможе знайти для себе варіант до душі. Ціни відповідають ступеню комфорту. Ви без проблем зможете відпочити, недорого вибравши максимально бюджетний варіант серед пропозицій приватного сектора, або ж підшукати комфортабельні апартаменти категорії люкс, зняти окремий будиночок з усіма зручностями. Знайти варіант з повним пансіоном, або ж віддати перевагу готувати пишу самостійно. При цьому крайнощів немає, і вибрати золоту середину, що повністю відповідає вашим очікуванням, дуже просто.

  Узбережжя теж не скрізь однаково, що дасть можливість комфортно вибрати пляж, який вам найбільше підходить. Початок коси оптимально підійде для відпочинку з маленькими дітьми, середина буде оптимальною для будь-якого віку, а закінчення порадує глибоким морем.

 • Де знаходиться Арабатська стрілка?

  • Арабатська Стрілка знаходиться в Генічеському районі Херсонської області, від материкової частини та території Генічеська її відокремлюють дві протоки, через які проходять автомобільні мости.

 • Які курорти є на Арабатській Стрілці?

  На Арабатській Стрілці знаходяться три основні курортні локації-села, це Генічна Гірка, Щасливцеве та Стрілкове.

 • Які визначні пам'ятки є на Арабатській Стрілці?

  Сама Арабатка є природною пам'яткою, але так само на її території знаходяться: Рожеве озеро, Заблівське озеро, солоні озера екосистеми затоки Сиваш, термальні гарячі джерела, Гліцеринове озеро, Сиваські лікувальні грязі, система древніх курганів, вік деяких перевищує 5000 років

 • Як дістатися на Арабатську Стрілку?

  На Арабатку можна дістатися поїздом, купивши квитки у напрямку Геніческа, автобусом або власним автомобілем орієнтуючись на Генічеськ - через місто проходить дорога, що веде на косу.

 • Де краще відпочивати на Арабатській Стрілці?

  Для відпочинку з маленькими дітьми та сімейних туристів найкраще підійде Генгорка, для любителів активного відпочинку та розваг Щасливцеве, тиша та єдність з навколишньою природою та найшикарніше море ви знайдете у Стрілковому.

 • Що таке Арабатська Стрілка?

  Арабатська Стрілка, це піщана коса довжиною понад 100 км, одна з найдовших подібних природних утворень у Європі. На території коси знаходиться однойменний курортний міні-регіон із трьома туристичними локаціями (Генгорка, Щасливцеве, Стрілкове).

COPYRIGHT © HTTPS://NAMORI.COM.UA - 2024 ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ І ЧОРНОМУ МОРЯХ